новости
16.04.2024
Про перейменування комунального підприємства "Жилкомсервіс"
Про перейменування комунального підприємства

 

Шановні абоненти!

 

Повідомляємо,що на підставі рішення 23 сесії 8 скликання Харківської міської ради  № 522/24 «Про перейменування комунального підприємства «Жилкомсервіс» назву комунального підприємства змінено на «Житлокомсервіс». 

Перейменування підприємства відбулося з моменту державної реєстрації відповідних змін в ЄДР юридичних осіб від 16.04.2024 року.

З метою належного виконання функцій з управління багатоквартирними будинками, та враховуючи, що комунальне підприємство «Житлокомсервіс» є правонаступником комунального підприємства «Жилкомсервіс», ідентифікаційний код юридичної особи, банківські реквізити залишились без змін.

 

 

Всі новини
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
До уваги абонентів підприємства! КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією. Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати ...
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з ...