новости
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!

До уваги абонентів підприємства!

КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією.

Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати достатньо ввести в пошуку код  ЄДРПО 34467793 підприємства , або вибрати іконку з нашим логотипом в розділі Дом символ, логотип, рисунок, черный, черный и белый, Текст, линия,  площадь, угол, площадь, черный png | PNGWing Комунальні платежі.

Для своєчасного та коректного зарахування платежів хочемо звернути увагу абонентів, що рахунок клієнта складається з 10 цифр, номер якого розміщено на квитанціях , а також можна  дізнатися за телефонами абонентської служби в часи роботи підприємства.

Всі новини
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з ...
11.08.2023
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій
  Військовослужбовцям, або особам що мають відповідне посвідчення, що передбачає отримання пільг, більше не потрібно особисто звертатись до всіх комунальних підприємств. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України.  ...