новости
11.08.2023
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій

 

Військовослужбовцям, або особам що мають відповідне посвідчення, що передбачає отримання пільг, більше не потрібно особисто звертатись до всіх комунальних підприємств. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України. 

Аби отримати пільги на сплату комунальних послуг, потрібно мати документ, який підтверджує, що заявник є учасником бойових дій. Відтак слід особисто звернутися у Пенсійний фонд України із заявами:

Або он-лайн - зайшовши в особистий кабінет на порталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua .

Українські військовослужбовці мають 75-відсоткову знижку на оплату “комуналки”. Захисники з інвалідністю володіють пільгою на комунальні послуги у 100%.
Інформацію щодо площ та тарифів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій(квартирну плату) КП «Жилкомсервіс» передає автоматично до Пенсійного фонду України без особистої участі пільговика та отримання додаткових довідок.

 

Всі новини
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
До уваги абонентів підприємства! КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією. Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати ...
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з ...