новости
11.08.2023
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій

 

Військовослужбовцям, або особам що мають відповідне посвідчення, що передбачає отримання пільг, більше не потрібно особисто звертатись до всіх комунальних підприємств. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України. 

Аби отримати пільги на сплату комунальних послуг, потрібно мати документ, який підтверджує, що заявник є учасником бойових дій. Відтак слід особисто звернутися у Пенсійний фонд України із заявами:

Або он-лайн - зайшовши в особистий кабінет на порталі Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua .

Українські військовослужбовці мають 75-відсоткову знижку на оплату “комуналки”. Захисники з інвалідністю володіють пільгою на комунальні послуги у 100%.
Інформацію щодо площ та тарифів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій(квартирну плату) КП «Жилкомсервіс» передає автоматично до Пенсійного фонду України без особистої участі пільговика та отримання додаткових довідок.

 

Всі новини
16.04.2024
Про перейменування комунального підприємства "Жилкомсервіс"
  Шановні абоненти!   Повідомляємо,що на підставі рішення 23 сесії 8 скликання Харківської міської ради  № 522/24 «Про перейменування комунального підприємства «Жилкомсервіс» назву комунального підприємства змінено на «Житлокомсервіс».  Перейменування підприємства відбулося з моменту державної реєстрації відповідних змін в ЄДР юридичних осіб ...
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
До уваги абонентів підприємства! КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією. Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати ...