новости
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги

  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з повним розміром платежів без урахування пільг.
З 1 жовтня 2022 року розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України.

На час становлення та перехідного періоду підприємство частково отримувало данні щодо даних пільговиків та проводило відображення кількості пільговиків в квитанціях, але вже без проведення розрахунків з 1 жовтня 2019р.

 З 1 січня 2023 року скасовано безготівковий спосіб отримання пільг, а з 01.06.2023р. АТ «Ощадбанк» повністю припинено перерахування коштів на рахунок підприємства від абонентів, що отримували безготівкову форму виплат.

 У зв’язку з відсутністю можливості в отриманні даних пільгового контингенту населення (державної пільги) та  необхідності в їх використанні при здійсненні господарської діяльності підприємства та проведенні відповідних розрахунків,  відображення найменування, коду та кількості пільгового контингенту в квитанціях підприємства припинено з 01.08.2023р.

 

Всі новини
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
До уваги абонентів підприємства! КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією. Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати ...
11.08.2023
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій
  Військовослужбовцям, або особам що мають відповідне посвідчення, що передбачає отримання пільг, більше не потрібно особисто звертатись до всіх комунальних підприємств. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України.  ...