новости
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги

  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з повним розміром платежів без урахування пільг.
З 1 жовтня 2022 року розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України.

На час становлення та перехідного періоду підприємство частково отримувало данні щодо даних пільговиків та проводило відображення кількості пільговиків в квитанціях, але вже без проведення розрахунків з 1 жовтня 2019р.

 З 1 січня 2023 року скасовано безготівковий спосіб отримання пільг, а з 01.06.2023р. АТ «Ощадбанк» повністю припинено перерахування коштів на рахунок підприємства від абонентів, що отримували безготівкову форму виплат.

 У зв’язку з відсутністю можливості в отриманні даних пільгового контингенту населення (державної пільги) та  необхідності в їх використанні при здійсненні господарської діяльності підприємства та проведенні відповідних розрахунків,  відображення найменування, коду та кількості пільгового контингенту в квитанціях підприємства припинено з 01.08.2023р.

 

Всі новини
16.04.2024
Про перейменування комунального підприємства "Жилкомсервіс"
  Шановні абоненти!   Повідомляємо,що на підставі рішення 23 сесії 8 скликання Харківської міської ради  № 522/24 «Про перейменування комунального підприємства «Жилкомсервіс» назву комунального підприємства змінено на «Житлокомсервіс».  Перейменування підприємства відбулося з моменту державної реєстрації відповідних змін в ЄДР юридичних осіб ...
01.12.2023
Сплачуйте послуги квартирної плати без комісії!
До уваги абонентів підприємства! КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що в більшості  платіжних терміналів сервісу «Сity24» м. Харкова, мешканцям нашого міста доступне проведення платежів за послуги квартирної плати з 0% комісією. Термінали розташовано в зручних місцях таких, як магазини мережі АТБ, КЛАСС, РОСТ, заправки  та великі торгові центри. Для проведення оплати ...