новости
16.08.2021
Підготовка внутрішньобудинкових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Підготовка внутрішньобудинкових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Одним з пріоритетних напрямків в роботі підприємства є заходи, що спрямовані на підготовку житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період.  

Увагу співробітників дільниць спрямовано на забезпечення експлуатаційної якості сукупності технічних, санітарно-гігієнічних, екологічних, ергономічних та естетичних характеристик багатоквартирних будинків.

Важливою складовою  заходів є підготовка внутришньобудинкових систем центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення і систем відведення атмосферних опадів , ліфтового господарства та систем вентиляції.

Співробітниками КП «Жилкомсервіс» щоденно, згідно затверджених графіків проводяться обстеження будинків та комплексне приймання проведених підрядними організаціями робіт по усуненню виявлених недоліків, контроль проведення робіт з технічного обслуговування (ремонтних робіт, регулювання запірної арматури, утеплення трубопроводів та інших, передбачених нормами та правилами регламентних робіт).

Всі новини
02.09.2021
Монетизація субсидій - живі гроші для всіх
До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про ...
02.08.2021
Укладання індівідуальних договорів з КП "Харківводоканал"
КП «Жилкомсервіс» повідомляє абонентів підприємства, що у зв’язку з укладанням індивідуальних договорів з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водовідведення, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем зливової каналізації (згідно  Закону України від 09.11.2017р. №2189-VIII «Про ...