новости
16.08.2021
Підготовка внутрішньобудинкових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Підготовка внутрішньобудинкових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Одним з пріоритетних напрямків в роботі підприємства є заходи, що спрямовані на підготовку житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період.  

Увагу співробітників дільниць спрямовано на забезпечення експлуатаційної якості сукупності технічних, санітарно-гігієнічних, екологічних, ергономічних та естетичних характеристик багатоквартирних будинків.

Важливою складовою  заходів є підготовка внутришньобудинкових систем центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення і систем відведення атмосферних опадів , ліфтового господарства та систем вентиляції.

Співробітниками КП «Жилкомсервіс» щоденно, згідно затверджених графіків проводяться обстеження будинків та комплексне приймання проведених підрядними організаціями робіт по усуненню виявлених недоліків, контроль проведення робіт з технічного обслуговування (ремонтних робіт, регулювання запірної арматури, утеплення трубопроводів та інших, передбачених нормами та правилами регламентних робіт).

Всі новини
11.11.2021
Актуально щодо нарахувань
КП «Жилкомсервіс» повідомляє абонентів підприємства, що у зв’язку з укладанням індивідуальних договорів між мешканцями житлових будинків та КП «Харківводоканал» з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем водовідведення, технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем ...
13.10.2021
Covid-19 трансформує надання послуг
КП «Жилкомсервіс» як підприємство, працівники якого кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, приймає низку щоденних заходів, спрямованих на створення безпечного середовища та автоматизації при наданні послуг з утримання будинків та прибудинкових територій мешканцям міста. У зв’язку з великою кількістю питань, стосовно основної діяльності підприємства в умовах короновірусної ...