новости
11.06.2021
Робота з мешканцями щодо дотримання Правил пожежної безпеки в житловому фонді
Робота з мешканцями щодо дотримання Правил пожежної безпеки в житловому фонді

Пожежа в багатоквартирному будинку становить велику небезпеку для кожного мешканця, тому найкращим захистом від виникнення пожеж є дотримання правил пожежної безпеки.

Співробітники підприємства планово проводять попереджувальну та роз’яснювальну роботу з мешканцями будинків, ознайомлюють з елементами наочної агітації  щодо дотримання Правил пожежної безпеки у житловому фонді – це сприяло зменшенню кількості пожеж в місцях загального користування житлових будинків в порівнянні з 2020 роком на 7%.

  Основними напрямками для діалогу з мешканцями є теми, що стосуються недопущення самовільних переобладнань місць загального користування, захаращення шляхів евакуації та балконів, розміщення власного майна в загальних коридорах, а також недопущення стихійних стоянок автотранспорту біля будинків, які ускладнюють своєчасне виконання завдань пожежно-рятувальними підрозділами в житлових кварталах.

Проведення подібних заходів дозволяє збільшити обізнаність громадян в області  дотримання вимог пожежної безпеки, а також максимально виключити виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

Всі новини
02.09.2021
Монетизація субсидій - живі гроші для всіх
До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про ...
16.08.2021
Підготовка внутрішньобудинкових мереж до експлуатації в осінньо-зимовий період.
Одним з пріоритетних напрямків в роботі підприємства є заходи, що спрямовані на підготовку житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період.   Увагу співробітників дільниць спрямовано на забезпечення експлуатаційної якості сукупності технічних, санітарно-гігієнічних, екологічних, ергономічних та естетичних характеристик багатоквартирних будинків. Важливою складовою  заходів ...