новости
11.06.2021
Робота з мешканцями щодо дотримання Правил пожежної безпеки в житловому фонді
Робота з мешканцями щодо дотримання Правил пожежної безпеки в житловому фонді

Пожежа в багатоквартирному будинку становить велику небезпеку для кожного мешканця, тому найкращим захистом від виникнення пожеж є дотримання правил пожежної безпеки.

Співробітники підприємства планово проводять попереджувальну та роз’яснювальну роботу з мешканцями будинків, ознайомлюють з елементами наочної агітації  щодо дотримання Правил пожежної безпеки у житловому фонді – це сприяло зменшенню кількості пожеж в місцях загального користування житлових будинків в порівнянні з 2020 роком на 7%.

  Основними напрямками для діалогу з мешканцями є теми, що стосуються недопущення самовільних переобладнань місць загального користування, захаращення шляхів евакуації та балконів, розміщення власного майна в загальних коридорах, а також недопущення стихійних стоянок автотранспорту біля будинків, які ускладнюють своєчасне виконання завдань пожежно-рятувальними підрозділами в житлових кварталах.

Проведення подібних заходів дозволяє збільшити обізнаність громадян в області  дотримання вимог пожежної безпеки, а також максимально виключити виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

Всі новини
23.07.2021
Контроль санітарного стану прибудинкової території
  Щоденно співробітниками КП «Жилкомсервіс»  здійснюється контроль санітарного стану прибудинкової території на більше ніж 800 вулицях та в 4517 дворах . Одним з багатьох  пріоритетних напрямків    є організація і контроль якості виконання  робіт з вивезення негабаритного сміття, скупчення якого стихійно утворюється біля житлових будинків. ...
25.05.2021
Актуально про субсидії
КП «Жилкомсервіс» згідно листа Департаменту соціальної політики Харківської міської ради інформує абонентів підприємства, що постановою Кабінету Міністрів України від 19.05.2021р. №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» внесені зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, та передбачені зміни умов призначення житлових субсидій з 01.05.2021р. Урядовий ...