новости
01.06.2020
Оплата послуг - це важливо!
Оплата послуг - це важливо!

Оплата комунальних платежів - це те, з чим споживачам послуг доводиться стикатися щомісяця. Не дивлячись на карантинні обмеження, послуги з утримання будинків і прибудинкових територій надаються населенню безперебійно, співробітники підприємства і підрядні організації в термін проводять комплексні заходи для комфортного життя мешканців міста.

Для зручності оплати абонентами послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, нашим підприємством були розроблені та впроваджені різні способи проведення безконтактних платежів в умовах Covid-19, а саме:

  1. впроваджено сервіс сповіщення по СМС та автодозвон;
  2. на сайті підприємства створено особистий кабінет з можливістю оплати on-line;
  3. здійснюється щомісячне рознесення квитанцій, в яких є тепер можливість оплати за допомогою зчитування QR-коду, по поштових скриньках абонентів.

Також триває робота з банками по автоматизації процесів щодо обміну даними, а з Укрпоштою укладено договір на прийом оплати по квартплаті БЕЗ комісії і додаткових платежів.

Всі новини
24.09.2020
Масштабна пожежа на вул. Конторській
У нашому місті, особливо в «старому» центрі, дуже багато будинків, які є пам’ятками архітектури або спорудами історичного значення, які є та будуть візиткою міста Харкова. На жаль, насичення квартир різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі у разі навіть найменшого порушення встановлених ...
10.10.2019
Ми за чисте місто!!!
Більше 450 співробітників КП «Жилкомсервіс» вийшли на загальноміський суботник, який пройшов 19 жовтня в Харкові. Працівники підприємства прибирали опале листя та гілки в зонах відпочинку в усіх районах нашого міста. Так, в ході суботника співробітники, в тому числі керівництво підприємства, прибирали зелені зони на пр. Новобаварському, бул. Богдана Хмельницького, у сосновому бору ...