новости
25.03.2019
Надання послуг без особистого контакту - це реальність
Надання послуг без особистого контакту  - це реальність

В умовах карантину наше підприємство в співпраці з Департаментом реєстрації Харківської міської ради, за допомогою сервісів on-line обслуговування надає можливість безпечного та дистанційного надання послуг мешканцям міста.

Оплата послуг та поточний стан особового рахунку доступні в особистому кабінеті на сайті КП “Жилкомсервіс”. Якщо не має можливості зареєструватися в особистому кабінеті, оплату можна проводити за допомогою мобільних додатків банківських установ, та за посиланням через QR-коди, які розміщені на квитанціях підприємства. Додаткову інформацію можно отримати за багатоканальними телефонами нашого call-центру: 725-22-52, 725-22-23.

Особисті звернення з питаннями, які стосуються діяльності підприємства можна оформити в електронному вигляді та надіслати на пошту kantselyariya@zhks.kharkov.ua або у вигляді заповнення форми зворотного зв’язку.

Для отримання послуг з формування довідок про реєстрацію місця проживання особи та про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (довідка про склад сім’ї) необхідно зайти на Порталі електронних сервісів міста Харкова натиснути розділ "Послуги", вибрати одну із запропонованих послуг.

Всі новини
14.11.2022
Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану
Офіційне роз’яснення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений) щодо звернень громадян, у тому числі від внутрішньо переміщених осіб, та осіб, які тимчасово перемістилися за кордон, про надання інформації з питань оплати за житлово-комунальні послуги, якщо вони не проживають у будинку (квартирі), у зв’язку із його пошкодженням (руйнацією) або його ...
01.08.2022
Актуально по нарахуванням послуг з технічного обслуговуваня ВБС
  КП «Жилкомсервіс» повідомляє, що з 01.07.2022 року «Технічне обслуговування систем гарячого водопостачання» та «Технічне обслуговування систем центрального опалення», згідно з постановами № 1023 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1182» та  № 1022 «Про внесення змін до постанови ...