новости
25.03.2019
Надання послуг без особистого контакту - це реальність
Надання послуг без особистого контакту  - це реальність

В умовах карантину наше підприємство в співпраці з Департаментом реєстрації Харківської міської ради, за допомогою сервісів on-line обслуговування надає можливість безпечного та дистанційного надання послуг мешканцям міста.

Оплата послуг та поточний стан особового рахунку доступні в особистому кабінеті на сайті КП “Жилкомсервіс”. Якщо не має можливості зареєструватися в особистому кабінеті, оплату можна проводити за допомогою мобільних додатків банківських установ, та за посиланням через QR-коди, які розміщені на квитанціях підприємства. Додаткову інформацію можно отримати за багатоканальними телефонами нашого call-центру: 725-22-52, 725-22-23.

Особисті звернення з питаннями, які стосуються діяльності підприємства можна оформити в електронному вигляді та надіслати на пошту kantselyariya@zhks.kharkov.ua або у вигляді заповнення форми зворотного зв’язку.

Для отримання послуг з формування довідок про реєстрацію місця проживання особи та про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (довідка про склад сім’ї) необхідно зайти на Порталі електронних сервісів міста Харкова натиснути розділ "Послуги", вибрати одну із запропонованих послуг.

Всі новини
01.09.2023
До уваги пільговиків, отримувачів державної пільги
  З 1 жовтня 2019 року згідно Постанови Кабінету міністрів України від 17.05.2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з листопада, споживачі отримують квитанції з ...
11.08.2023
Пільги на комунальні послуги для учасників бойових дій
  Військовослужбовцям, або особам що мають відповідне посвідчення, що передбачає отримання пільг, більше не потрібно особисто звертатись до всіх комунальних підприємств. Від 1 грудня 2022р. уповноваженим органом, що проводить дії щодо реєстрації в ЄДАРП, актуалізації даних, ведення реєстрів та інших дій, пов’язаних з оформленням субсидій та пільг,  є Пенсійний фонд України.  ...