Харьковчанам

Комунальне підприємство "Жилкомсервіс", яке розпочало свою діяльність з 1 січня 2007 року, створено в інтересах усіх городян. Працюючи за системою єдиного замовника, КП "ЖКС" покликане докорінно змінити положення в житлово-комунальній сфері.

На нашому сайті Ви знайдете всю цікаву для вас інформацію, яка постійно поповнюється і оновлюється.

З огляду на ваші побажання і зауваження ми сподіваємося зробити життя Харків'ян комфортніше і затишніше!

На цій сторінці жителі міста Харкова можуть дізнатися всю корисну інформацію, пов'язану з КП "Жилкомсервіс".

ХарьковчанамХарьковчанам

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-експлуатаційних підприємств комунальної власності територіальної громади м.Харкова, які визначені виконавцями послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Перелік основних послуг

Внесені зміни в рішення виконавчого комітету Харківської міської ради №893 от 20.12.2011 "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Харкова" (с изменениями)

Інформація щодо зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та обгрунтування необхідності їх змін

Комунальне підприємство «Жилкомсервіс» інформує мешканців будинків про необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

Тарифи на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Харкова, були встановлені рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 20.12.2011 року №893 (зі змінами). Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 10.05.2017 року №283 були скориговані тарифи  на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Рішення набрало чинності з 01.06.2017 року.

Зростання тарифів порівняно з діючими, обумовлено зростанням рівня мінімальної заробітної плати у відповідності з Законом України «Про Державний бюджет України» до 3723,00 грн, збільшенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб до рівня 1762,00 грн,  який застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та збільшення мінімальної тарифної ставки робітника I розряду згідно зі змінами до Галузевої угоди.

Питома вага витрат на заробітну плату з нарахуваннями в собівартості послуги складає понад 70%

У зв’язку з зазначеним, діючі тарифи будуть скориговані тільки по статтям витрат «Заробітна плата».